Hidrolik filtreler, hidrolik sistemlerin devir daim hatlarında hassas filtreleme işleminde, makinaları korumak için kullanılmaktadır. 3 mikrondan 100 mikrona kadar üretilmesi mümkündür. Standart ve istenilen ölçülere göre üretim yapılmaktadır.

İnterfil filtre olarak Haydac, Argo, Donaldson, M.P., FilterGuard, Mann, Internormen, Pall gibi markaların muadil hidrolik filtre elemanlarının üretimini yapmaktayız.

Hidrolik Filtrelerin Kullanım Alanları Nelerdir?

İş makinalar, hidrolik üniteler ve enerji tesisleri gibi geniş bir yelpazede kullanılmaktadır.

Hidrolik Filtreler için Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Üretilen hidrolik filtrelerlerinin kalitesini, filtre üretiminde uygun malzeme kullanımı ve gerçek mikronlarda üretilmiş olması belirlemektedir. Hidrolik filtrelerler üretilirken kullanım yerlerine uygun malzeme seçimi yapılmalıdır. Üretilen filtre yüksek basınçlara dayanıklı olarak dizayn edilmelidir. Filtre üretiminde tecrübe en önemli etkenlerden biridir. Uzman işini bilir ustaların ellerinden çıkan filtreler, hem daha uzun dayanacak hem de makine ve teçhizatlarınızı beklenmeyen tehlikelerden uzak tutacaktır. İnterfil filtre olarak, uzun yıllardan bu yana edindiğimiz tecrübe, bilgi birikimini siz müşterilerimize sunmaktayız.

Hidrolik Filtreler Örnekleri