Doğalgaz filtreleri, doğalgaz bölge istasyonları regulatörlerinde ve ana doğalgaz hatlarında kullanılan kartuş tipi filtrelerdir. Bu filtreler doğalgaz sistemlerindeki tozlanma sorununu tamamen çözmekte, sistemin bu sayede zarar görmesini engellemektedir. Farklı tiplerde ve isteğe bağlı özel imalat olarak üretilebilirler. Doğalgaz şebekelerinde kullanılan teçhizata göre üretilmektedir.

Doğalgaz filtre kartuşlarına G serisi filtrelerde denmektedir. Bu filtreler 5 mikrondan büyük partikülleri tutacak şekilde üretilmektedirler.

Ayrıca firmamızda sorunsuz şekilde üretilebilen ve sanayi alanlarının birçoğunda kullanılmakta olan gaz filtreleri DN-50, DN-80,DN-100, DN-150 tip konik filtreler gibi gaz filtreleri üretilmektedir. Ek olarak rotary sayaçlarda kullanılan filtreler, doğalgaz kurutma filtreleri, LNG ve LPG gaz arıtma filtreleri gibi tecrübe ve kusursuz işçilik isteyen filtrelerde üretmekteyiz.

Doğalgaz Filtre Kartuşları ile Alakalı Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Doğalgaz filtre kartuşları kullanımına ciddi şekilde kullanımına önem verilmesi ve dikkat edilmesi gereken filtrelerdir. Doğalgaz bölge istasyonlarına çok ciddi derecede yatırım yapılmaktadır. Doğalgaz hatlarının en önemli sorunlarının önüne geçen doğalgaz filtre kartuşları, yapılan bu yatırımları korumakta ve herhangi bir sıkıntının ortaya çıkmasını engellemektedir. Doğalgaz filtre kartuşları üretimine dikkat edilmeli ve işini bilir, uzman kişiler tarafından yapılmalıdır. Bizde İnterfil Filtre olarak sizlere bu konuda uzman personelimiz ile birlikte hızlı ve müşteri memnuniyetini hedefleyen bir hizmet sunmaktayız

Doğalgaz Filtre Kartuşları İmalatımızdan Örnekler