Gemi sanayi filtreleri, gemi sanayinde kullanılan ana makine ve jeneratör sistemlerinde; yağ filtreleri, jenaratör filtreleri, sintine seperatörleri, yakıt temizleme sistemleri gibi filtrelerin tümüne denmektedir. Bu filtreler kuru ve yıkanabilir yapıdadır. Ölçülerinize göre yüksek performanslı özel imalat olarak üretimi yapılmaktadır.

Gemi Sanayi Filtreleri ile Alakalı Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Gemi sanayinde bir çok alanda gemi sanayi filtreleri kullanılmaktadır. Kullanılan bu filtrelerin takıldıkları alanlara uyumlu olmaları gerekmektedir. Bu uyum hem malzeme kalitesi hem de işçilikle en yüksek hale getirilebilir.

Üretilen gemi sanayi filtreleri kalitesini, filtre üretiminde uygun malzeme kullanımı ve gerçek mikronlarda üretilmiş olması belirlemektedir. Gemi sanayi filtreleri üretilirken kullanım yerlerine uygun malzeme seçimi yapılmalıdır. Üretilen filtre yüksek basınçlara dayanıklı dizayn edilmelidir. Filtre üretiminde tecrübe en önemli etkenlerden biridir. Uzman işini bilir ustaların ellerinden çıkan filtreler, hem daha uzun dayanacak hem de makine ve teçhizatlarınızı beklenmeyen tehlikelerden uzak tutacaktır. İnterfil filtre olarak, uzun yıllardan bu yana edindiğimiz tecrübe, bilgi birikimini siz müşterilerimize sunmaktayız.

Gemi Sanayi Filtreleri İmalatımızdan Örnekler