Endüstriyel boya sistemlerinde kullanılan boyama için gerekli temiz havayı sağlayan ölçüleri ve kullanılan maddeleri birbirinden farklı olarak üretilebilen filtrelerdir.

Boya Kabini Filtreleri Nerelerde Kullanılır?

Boya kabini filtreleri endüstriyel boya sistemlerinde çoğunlukla tercih edilmektedir. Beyaz eşya üretimi ve otomobil fabrikaları gibi tesislerde fabrikanın tercihine göre kullanılmaktadır.

Boya Kabini Filtreleri Üretim Ölçüleri ve Kullanılan Materyaller Nelerdir?

Sıklıkla 320 x 600, 320 x 540, 320 x 660, 300 x 600, 320 x 1000 ölçülerinde üretilmektedir. Ancak boya kabini filtreleri ölçülerinize göre özel imalat olacak şekilde üretim yapılabilir. Boya kabini filtrelerinde kullanım alanlarına göre 5 mikrondan 20 mikrona kadar kağıt veya polyester kullanılabilir. Ek olarak fırın tavan filtreleri, ön filtreler, ısıya dayanıklı cam elyaf filtrelerde üretimimizde mevcuttur.

Boya Kabini Filtreleri ile Alakalı Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Üretilen boya kabini filtreleri kalitesini, filtre üretiminde uygun malzeme kullanımı ve gerçek mikronlarda üretilmiş olması belirlemektedir. Boya kabini filtreleri üretilirken kullanım yerlerine uygun malzeme seçimi yapılmalıdır. Üretilen filtre yüksek basınçlara dayanıklı dizayn edilmelidir. Filtre üretiminde tecrübe en önemli etkenlerden biridir. Uzman işini bilir ustaların ellerinden çıkan filtreler, hem daha uzun dayanacak hem de makine ve teçhizatlarınızı beklenmeyen tehlikelerden uzak tutacaktır. İnterfil filtre olarak, uzun yıllardan bu yana edindiğimiz tecrübe, bilgi birikimini siz müşterilerimize sunmaktayız.

Boya Kabini Filtreleri İmalatımızdan Örnekler